HoŞ gElDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HoŞ gElDiNiZ

FORUM BURASI HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ameliyatla eski eşine benzetecek

4 posters
YazarMesaj
triblanka
Yeni Üye
Yeni Üye

Ameliyatla eski eşine benzetecek Empty
MesajKonu: Ameliyatla eski eşine benzetecek   Ameliyatla eski eşine benzetecek EmptyC.tesi Tem. 05 2008, 11:47

Karısını kaybeden Çinli, yeni evlendiği karısının estetik ameliyatla eskisine benzemesini istedi. Kadın, kocasını kaybetmemek için bıçak altına yatmayı kabul etti.

ÇİN’de bir kadın aşkı uğruna olmayacak bir fedakárlıkta bulundu. Chongqing Kenti’nde yaşanan olayda, üç yıl önce ilk karısı Lu’yu bir trafik kazasında kaybeden 32 yaşındaki Zhao Gang, yeni evlendiği karısından mutlu olabilmek için estetik ameliyatla ilk karısına benzemesini istedi. Altı ay önce ailesinin zoruyla yeniden evlenen Zhao, ısrarları sonucunda yeni eşi Cai’yi ikna etti.

İlkini unutamadı

Yoğun baskılar karşısında estetik ameliyatı olmayı kabul eden Cai, kararı dolayısıyla kendisini çelişkide hissettiğini belirterek "Başka birisinin gölgesi olmak istemiyorum. Ancak evliliğimin de sürmesini istiyorum. Şu anda tek endişe ettiğim şey estetik ameliyatın beni çirkin göstermesi" dedi. Doktor Zhang Lianfeng, estetik ameliyatın iki insanı tıpa tıp birine benzetemeyeceğini anlattı ve psikolojik yardım almaları konusunda ısrarlı olduğunu dile getirdi. Koca Zhao, "Eşim öldükten sonra altı ayımı hastanede geçirdim. Ondan sonra normal hayatıma dönebildim. Belki bunu istemekle karıma haksızlık yapıyorum, ama bu teklifimi kabul ettiğinde onu bütün sevgimle kucakladım" dedi.

Hürriyet
andream_benim

MesajKonu: Geri: Ameliyatla eski eşine benzetecek   Ameliyatla eski eşine benzetecek EmptyC.tesi Tem. 05 2008, 11:47

Umarım böyle mutlu olurlar, iki taraf için de en iyisi olur İnşallah.
pyrecex
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ameliyatla eski eşine benzetecek   Ameliyatla eski eşine benzetecek EmptyC.tesi Tem. 05 2008, 11:48

bencilliğin böylesi + çin işkencesi.
angel125
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ameliyatla eski eşine benzetecek   Ameliyatla eski eşine benzetecek EmptyC.tesi Tem. 05 2008, 11:49

O kadında hiç mi gurur yok..Hala ilkini unutamadıysa o adam; ne işi var onun yanında?

Ameliyatla eski eşine benzetecek
1 sayfadaki 1 sayfası